עו״ד יעקב גולדברג

ראש המשרד

עו״ד יעקב גולדברג הוא מייסד המשרד והעומד בראשו. בעשרים ושלוש השנים האחרונות צבר עו״ד גולדברג ניסיון רב במרבית תחומי המשפט האזרחי, לרבות דיני משפחה ומעמד אישי, דיני מקרקעין והתחדשות עירונית, דיני נזיקין עם מומחיות מיוחדת בתחום הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, ליטיגציה אזרחית ודיני עבודה.

מאז שהקים את המשרד בשנת 1999, ייצג עו״ד גולדברג עשרות רבות של לקוחות בתיקים מורכבים מתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, כולל ייצוג בכלל הערכאות הרלוונטיות והליכי גישור. עו״ד גולדברג מקפיד ללוות את כלל לקוחותיו באופן אישי, מתחילתו של התהליך וקביעת האסטרטגיה המשפטית ועד סופו, כולל כלל ההופעות בבתי המשפט ובהליכים השונים.

עו״ד גולדברג מייצג את לקוחותיו גם בתחום דיני הנזיקין והוא מומחה מיוחד לכל הקשור בפיצוי נפגעי תאונות דרכים. עדות למומחיותו של עו״ד גולדברג בייצוג נפגעי תאונות דרכים היא הייצוג השוטף שמעניק המשרד ב-14 השנים אחרונות ל-״קרנית״, הקרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים.

בנוסף לכל אלו מעניק עו״ד גולדברג ייעוץ משפטי שוטף לחברות מסחריות, ביניהן מ.א.ן בע״מ, מיזמים ניהול פרויקטים בע״מ ועמותת רפואה וישועה. את הידע והניסיון בתחום המסחרי-אזרחי צבר עו״ד גולדברג במשך השנים דרך ייצוגן של חברות מסחריות שונות ומינויים שונים להם זכה, לדוגמה כאשר שימש במשך כ-6 שנים יועץ חיצוני בניהול המורשה של חברת ״הסנה״ מטעם המנהל המורשה והמפרק עו״ד דב ויסגלס.

כעו״ד ותיק, הוסמך בשנת 2009 כנוטריון ומאז מספק ללקוחותיו גם שירותים נוטריונים שונים, הכוללים בין היתר אישור, אימות ועריכה של מסמכים משפטיים וחתימות, תרגום נוטריוני, צוואה נוטריוניות אימות הסכמי ממון וכיו״ב.

את דרכו המקצועית החל כמתמחה בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי בבית המשפט המחוזי אצל סגן הנשיא בדימוס השופט איתמר פלפל ולאחר מכן כעו״ד במשרדים וינברג את וינברג ועמית, פולק, מטלון (APM) ושות'.

פרטי קשר

השכלה

B.A סוציולוגיה ואנתרופולוגיה (בהצטיינות), אוניברסיטת ת״א, 1991.
LL.B, אוניברסיטת תל אביב, 1992.

חבר לשכת עורכי דין

לשכת עורכי הדין בישראל, 1995