דיני משפחה

למשרדנו ניסיון רב בתיקי גירושין ומעמד אישי כאשר לעו"ד יעקב גולדברג ניסיון בניהול תיקי גירושין וקביעת האסטרטגיה והטקטיקה שמתאימה לנסיבות התיק. למשרדנו הצלחות רבות והעדות לכך הם מכתבי התודה וההוקרה שהתקבלו במשרדנו מהלקוחות המרוצים עם הסיום המוצלח והמיטבי של התיקים השונים.

מרגע קבלת הלקוח, נקבעת האסטרטגיה לניהול התיק בהתאם למטרות שנקבעות בין עוה"ד ללקוח. שאיפת משרדנו להביא לסיום התיק בדרך המיטבית והאופטימאלית ובלוח זמנים מיטבי שלא בא על חשבון התוצאה. כמו כן משרדנו עוסק במו"מ לקראת חתימה על הסכמי גירושין וממון לרבות ניסיון לגשר בין הצדדים תוך מגמה למנוע התדיינויות ממושכות בין הצדדים בין כותלי בית המשפט.

לעו"ד יעקב גולדברג ניסיון רב בכינוס נכסים בתיקי משפחה לרבות כמינוי מטעם בית המשפט, במקרה של מחלוקת בין הצדדים באשר לפירוק שיתוף ומכירת נכסים משותפים. משרדנו עוסק גם בתיק עיזבונות, בעניין תיקי צוואות וירושות לרבות תיקי עיזבונות של נכסים הנמצאים בחו"ל. בעניין זה למשרדנו קשרים עם משרדי עו"ד בחו"ל בארה"ב, בקנדה ואירופה. כמו כן משרדנו מייצג ומייעץ בתחום זה על פי מינוי קבוע שניתן על ידי משרד המשפטים.

השאירו פרטים לקביעת שיחת ייעוץ ללא התחייבות או עלות

השאירו פרטים ונחזור אליכם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות או עלות, או התקשרו עכשיו 03-5477188.